Kézműves foglalkozás a Türr napon |
|
|
|
Német Szépkiejtési Verseny |
|
|
|
A Német Szépkiejtési Versenyen diákjaink a következő szép eredményeket érték el: Ruip Brigitta 8.G - arany, Licsauer Máté 6.G - bronz, Dombos Bence 8.G - arany, Hegedűs Dominik 6.G - ezüst, Kovács Kristóf 11.G - ezüst, Lábel Fanni 8.G - ezüst felkészítők: Jankó Jana és Porpáczy Alíz
|
Az elmúlt héten testvérvárosunkba, Schwetzingenbe utaztunk diáktársaimmal. A csapat a 10.a és 11.a osztályos tanulókból állt össze, azokból a diákokból, akik a tavalyi év során német cserediákot fogadtak. |
Bővebben...
|
Angol nyelvi olvasási versenyen III. helyezést ért el: Gecsei Enna 6.G, Bella Barbara 6.G és Buti Franciska 6.G
|
Bodó Angelika nyerte meg a biológia OKTV-t |
|
|
|
A Magyar Költészet Napja - április 11. |
|
|
|
A képeket Holb Levente készítette.
|
A Vácon megrendezett Tollaslabda Diákolimpia döntőben Horváth Csanád (6.G) 2. és Nagy Eszter (6.G) 3. helyezést értek el.
Gratulálunk! |
Balogh Fanni, az arany fokozatos zongorista |
|
|
|
Juhász-Buday Kevin az Országos AJTP Nyelvi Versenyen angol nyelvből első lett |
|
|
|
Német nyelv OKTV döntőjében Sass Dóra 19. lett |
|
|
|
Az alábbi néhány képen megtekinthetik végzős diákjaink osztályképeit.
|
A HunGeoContest versenyen Mészáros Márton 12.G osztályos tanulónk 3. helyezést ért el. Gratulálunk!
|
A Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnáziuma és Kollégiuma idén már hetedik alkalommal rendezte meg az idegen nyelvi Ki mit tud?-ot. |
Bővebben...
|
OKTV döntőbe jutottak filozófiából |
|
|
|
OKTV döntőbe jutottak filozófiából Bolla Boglárka 12.G, Nagy Anna 12.G és Áldozó Soma 12.A osztályos tanulóink.
Gratulálunk! |
Az EDRJSZ I. Regionális Judo Rangversenyen (Domonkos László emlékverseny) Veszprémben a +68 kg-s kategóriában Kiss Fanni 3. helyezést ért el. Gratulálunk!
|
Curie Kémia Emlékverseny döntőjébe jutott Hegyi Barna 11.G osztályos tanuló. Gratulálunk!
|
Magyar Kata bajnokság Nage-no-kata felnőtt 2.hely Pillér Bence 11.G
|
|
|
|
11. oldal / 46 |