vasárnap, 04 február 2018 22:47

Az igazi csoda Featured

(0 votes)

2018. január 18-án a kisgimnazisták megnézték a moziban Az igazi csoda című filmet.

A film „egy kisfiúról szól, aki arcdeformitással született, már milliónyi műtéten van túl, de a kinézete sosem lehet olyan, mint egy átlagos srácé. Auggie kifejezetten okos, vicces és kedves srác, aki otthon tanul, de hamarosan találkoznia kell a valódi világgal, amikor a szülei beíratják a suliba, ott pedig az élet nem fenékig tejfel egy olyan fiúnak, aki finoman szólva sem néz ki tökéletesen. Auggie azonban a világ legjobb fej szüleivel van felvértezve, akik mindenben mellette állnak, így még az sincs kizárva, hogy képes lesz kicsit felforgatni az osztálytársai életét, és pozitív irányba fordítani őket.”

A film érzelmeket kavart, gondolatokat ébresztett, melyet aztán az 5.G osztályosok Sütő Szilvia iskolapszichológussal egy nagyon jó hangulatú osztályfőnöki óra keretében dolgoztak fel.

Read 974 times Last modified on vasárnap, 04 február 2018 22:55