Az igazi csoda PDF Nyomtatás E-mail
2018. február 04. vasárnap, 22:47

2018. január 18-án a kisgimnazisták megnézték a moziban Az igazi csoda című filmet.

A film „egy kisfiúról szól, aki arcdeformitással született, már milliónyi műtéten van túl, de a kinézete sosem lehet olyan, mint egy átlagos srácé. Auggie kifejezetten okos, vicces és kedves srác, aki otthon tanul, de hamarosan találkoznia kell a valódi világgal, amikor a szülei beíratják a suliba, ott pedig az élet nem fenékig tejfel egy olyan fiúnak, aki finoman szólva sem néz ki tökéletesen. Auggie azonban a világ legjobb fej szüleivel van felvértezve, akik mindenben mellette állnak, így még az sincs kizárva, hogy képes lesz kicsit felforgatni az osztálytársai életét, és pozitív irányba fordítani őket.”

A film érzelmeket kavart, gondolatokat ébresztett, melyet aztán az 5.G osztályosok Sütő Szilvia iskolapszichológussal egy nagyon jó hangulatú osztályfőnöki óra keretében dolgoztak fel.

Módosítás dátuma: 2018. február 04. vasárnap, 22:55