Címlap
Élménybeszámoló 9.F PDF Nyomtatás E-mail
2012. december 01. szombat, 19:19

A novemberi programhétvége keretében Bakonybélbe mehettünk kirándulni mi a 9.F-es kollégisták. Először a Kőris helyi kilátóhoz mentünk fel, ahonnan látni lehetett a gyönyörűszép hegyoldalt, az erdőt.

A második állomás a Pannon Csillagda volt, ahol csillagásztörténeti és űrkutatási kiállítást néztünk meg. Betekintést nyerhettünk a távcsőparkba is. A Digitális Planetáriumban nagyon kényelmes fotelekből döbbenetes minőségű filmet vetítettek nekünk.

A harmadik program, a Monostori Könyvkötészet műhelylátogatása és kézművesfoglalkozása sok örömteli pillanatot és hasznos tevékenységet jelentett számunkra, hiszen saját kezűleg készítettünk szebbnél szebb gyertyákat és mini könyveket. Mindenkié nagyon látványos lett. Sajnáltuk, hogy csak egyfajta tárgyat készíthettünk az idő rövidsége miatt. Jó lett volna, ha a 2 csoport cserélhetett volna, így mindenki kibontakoztathatta volna gyertyakészítő és könyvkötő tevékenységét.

Ezen a kiránduláson sok új ismerettel és élménnyel gazdagodtunk.

Bostan Patrícia
9.F

 

Módosítás dátuma: 2012. december 01. szombat, 19:35
 


Joomla!. XHTML and CSS.