Címlap Sporteredmények Honvédelmi Ifúsági Verseny
Honvédelmi Ifúsági Verseny PDF Nyomtatás E-mail
2010. október 08. péntek, 08:15

altAz idei tanévben szeptember 28-án került megrendezésre  a "Honvédelmi ifjúsági verseny".  Iskolánk egy csapattal vett részt a Magyar Honvédség pápai Bázisrepülőterén megrendezésre kerülő eseményen. Tanulóinknak sikerült megszerezni az I. helyezést a XI.-XII-évfolyamosok katekóriájában.

"Honvédelmi ifjúsági verseny"

A hagyományos honvédelmi vetélkedőnek idén szeptember 28-án is a Bázisrepülőtér adott otthont. Iskolánkat 4 fiú képviselte idén megmérettetésen. Speciális katonai tudást igénylő feledatokat kellett végrehajtaniuk: szellemi teszt, akadálypálya, kézigránát hajítás és légpuska lövészet.

Diákjaink a verseny során arról tettek tanúbizonyságot, hogy mint a fizikai képességek terén, mint pedig az elméleti tudás tekintetében méltó helyet foglalnak el Pápa város középiskolás diákjainak körében.

Az első helyezett csapat tagjai:

Szalai Máté Jung Máté Mező Róbert Kovács Dániel
Módosítás dátuma: 2010. október 10. vasárnap, 10:28