hétfő, 04 július 2016 19:28

Fontos információk a tankönyvellátással kapcsolatban Featured

(0 votes)

A TANKÖNYVOSZTÁS IDŐPONTJA: 2016. SZEPTEMBER 1.

Tisztelt Szülők!

Megnyílt a szülői felület: szuloifelulet.kello.hu

Kétféleképpen lehet belépni:

1. diák adatokkal (település neve, iskola neve, a diák oktatási azonosítója)
  2. belépés szülői regisztrációval (ehhez e-mail cím és jelszó szükséges)

Megtekinthetők a rendelési adatok, illetve 2016 augusztusától innen igény szerint letölthető a számla a fizetős szülők részére, valamint online fizetés indítható.

A tankönyvek kiszállítását követően 2016. augusztus 22-től iskolánként egyben érkezik a fizetős tanulók számlája. Azon fizetős tanulók részére, akiknek a szülői felületen megtörtént a tankönyv árának online kiegyenlítése, nem küld a KELLO számlát. A rendelési felületen a fizetés ténye látható a tankönyvfelelős számára. A számlákkal együtt küldenek 1 példány egyszerűsített tankönyv átadás-átvételi dokumentumot, melyen az iskola átadja a fizetős diáknak a könyveket és a számláját. Az átadás-átvételi bizonylatot az iskola őrzi az átadás igazolása érdekében az átadástól számított 5 évig.

• Számla: leszállított tankönyvek alapján készül utólag
  • Számla kézbesítése: az iskolák postai úton kapják meg 2016. 08. 22. és 08. 31. között
  • A számlát a szülő/diák a tankönyvekkel együtt kapja meg, az aláírandó átadás-átvételi bizonylat kíséretében, vagy a szülő által letölthető az online felületről.
  • Befizetési időszak: 2016. augusztus 3. – szeptember 15. között
  • Fizetési határidő: 2016. szeptember 15.
  • Befizetés módjai: készpénzben, bankkártyával vagy iskolakezdési utalvánnyal a Magyar Postánál, banki átutalással, bankkártyával online a szülői felületen keresztül.

(A tavalyi évhez hasonlóan személyesen készpénzzel, iskolakezdési utalvánnyal, illetve bankkártyával a kijelölt postahivatalokban, valamint készpénzzel és bankkártyával az összes postahivatalban fizethetnek. A posta által elfogadott utalványokat a http://kello.hu/ oldalon ellenőrizhetik. A KELLO-pontokon történő fizetés megszűnt!

Pótrendelés:

• Számla: leszállított tankönyvek alapján készül utólag
  • Számla kézbesítése: az iskolák postai úton kapják meg legkésőbb október 30-ig
  • A számla a szülőhöz/diákhoz utólag, az iskola segítségével jut el, kivéve a szülői felületen online befizetett tanulók számlái
  • Befizetési határidő: a számla kiállításától számított 15 napon belül.
  • Befizetés módjai: megegyezik az alaprendelés befizetési módjaival.

FONTOS!!!!!

Az iskolák részére a visszáru intézménye megszűnt.

• Az adott tanévhez megrendelt tankönyveket a fizetős diákok esetében közvetlenül a szülő elállási jogának gyakorlásával, 2016. szeptember 15-ig küldheti vissza a KELLO részére. A költségek megfizetéséről a szülőnek/gondviselőnek kell gondoskodnia.
  • Visszaküldési cím: Könyvtárellátó Nonprofit Kft. 2225 Üllő, Zöldmező u. 3.
Read 1770 times Last modified on hétfő, 04 július 2016 19:37

• Comment Link Chanel kedd, 30 január 2024 17:47 posted by Chanel

high copy brand bags Gabrielle Chanel gained the nickname Coco from her time as a chanteuse. As a fashion designer, Coco Chanel catered to womens taste for elegance in dress, with blouses and suits, trousers and dresses, and jewellery (gemstone and bijouterie) of simple design, that replaced the opulent, over-designed, and constrictive clothes and accessories of 19th-century fashion. The Chanel product brands have been personified by fashion models and actresses, including Ines de la Fressange, Catherine Deneuve, Carole Bouquet, Vanessa Paradis, Nicole Kidman, Anna Mouglalis, Audrey Tautou, Keira Knightley and Marilyn Monroe
    Hot sale replica item:high copy brand bags Chanel Lambskin Studs Black Camera Case for Women

• Comment Link Gucci csütörtök, 25 január 2024 03:21 posted by Gucci

Designer Knockoff Handbags Gucci handbags for women like totes, top handles, shoulder bags and belt bags in leather and precious materials.
    Dionysus, Soho, Marmont, Ophidia & Supreme. Shop online at Trendyreplicas.com.
    Hot sale replica item:Designer Knockoff Handbags Gucci Dionysus suede mini bag for Women

• Comment Link Louis Vuitton szerda, 24 január 2024 16:22 posted by Louis Vuitton

1:1 Replica Louis Vuitton was a French box-maker and packer who founded the luxury brand of the same name over 150 years ago. From humble beginnings in the French countryside, Vuitton's skill, innovation and determination quickly saw his signature trunks coveted by the world's elite. Now, with Marc Jacobs at the helm as creative director since 1997, the house has expanded its offering to include bags, clothing, shoes, accessories and jewellery, making it one of the most valuable luxury brands in the world.
    Hot sale replica item:1:1 Replica Louis Vuitton Favorite Monogram Empreinte Leather for Women