csütörtök, 28 április 2016 09:49

Tájékoztató a Szülői felület megnyitásáról Featured

(0 votes)

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2016. április 15-től elérhetővé vált a „Szülői felület”, melynek segítségével szeretnénk a szülőkre háruló feladatokat megkönnyíteni.

A szuloifelulet.kello.hu weboldalunkon az alábbi funkciók elérhetőek:

A szülő megtekintheti és jóváhagyását, illetve módosítási kéréseit jelezheti a tankönyvfelelős részére:

• gyermeke(i) tankönyvrendelésével
  • gyermeke(i) iskola által nyilvántartott személyes adataival (ez a funkció adatvédelmi okokból regisztrációhoz kötött) kapcsolatban

A fizetős státuszú gyermekek szülei részére az eddigi csekkes fizetési mód mellett lehetőséget nyújtunk elektronikus számla igénylésére és más fizetési módok választására (utalás, bankkártyás fizetés). A KELLO - pontokon történő fizetés lehetősége megszűnt!

A szülői felületen a szülő által jelzett módosítási igényekről az iskola értesítést kap. A módosítási kérések elfogadása, végrehajtása - a szülő módosítási szándéka - mindaddig nem jelent tényleges adatváltozást, amíg a jogosult tankönyvfelelős azt át nem vezeti.

A KELLO részéről ez egy kényelmi szolgáltatás, ezért az iskola dönthet úgy is, hogy a korábbi évek gyakorlatát követve írásban is kéri a szülőket a felületen már jelzett igények rögzítésére.

FONTOS INFORMÁCIÓK

• A diákok utólagos, határidőn túli státuszmódosítására nincs lehetőség.
  • Az iskolák részére a visszáru intézménye megszűnt:
    • Az adott tanévhez megrendelt tankönyvet a fizetős diákok esetében közvetlenül a szülő, elállási jogának gyakorlásával, 2016. szeptember 15-ig küldheti vissza a KELLO részére. A költségek megfizetéséről a szülőnek/gondviselőnek kell gondoskodnia.
    • Visszaküldési cím: 2225 Üllő, Zöldmező u. 3.

Könyvtárellátó Nonprofit Kft.

Read 1585 times Last modified on csütörtök, 28 április 2016 09:53

• Comment Link YSL kedd, 30 január 2024 17:32 posted by YSL

high quality designer knockoff handbags wholesale Yves Saint Laurent (YSL) works with a model at his Paris fashion house in 1965. A new film follows the designer's rise in the fashion world.Discover luxury women's handbags from Saint Laurent: iconic shoulder bags, satchels, clutches, and top handles including Sac De Jour Saint Laurent
    Hot sale replica item:high quality designer knockoff handbags wholesale YSL Sunset Small In Velvet 441972 GVOBW 1000 for Women

• Comment Link Louis Vuitton csütörtök, 25 január 2024 03:18 posted by Louis Vuitton

how to identify designer bags Louis Vuitton was a French box-maker and packer who founded the luxury brand of the same name over 150 years ago. From humble beginnings in the French countryside, Vuitton's skill, innovation and determination quickly saw his signature trunks coveted by the world's elite. Now, with Marc Jacobs at the helm as creative director since 1997, the house has expanded its offering to include bags, clothing, shoes, accessories and jewellery, making it one of the most valuable luxury brands in the world.
    Hot sale replica item:how to identify designer bags Louis Vuitton Turenne PM for Women

• Comment Link Celine szerda, 24 január 2024 22:18 posted by Celine

high quality designer knockoff handbags wholesale Celine was founded by Celine and Richard Vipiana in Paris in 1945.
    Every season the house surprises its customers with bags that combine expediency with classic design. The "Trio Messenger Bag" is one of the smaller bags and is available in many colors. Slightly larger are the "Trapeze" and "Luggage Phantom", which are both particularly well accentuated in a python style. The "Cabas" offers enough space for everything a woman needs during the day, and the "Classic Box Bag" is one of the it-bags seen being carried by celebrities and fashionistas.
    Hot sale replica item:high quality designer knockoff handbags wholesale Celine Big Bag Bucket with long strap calfskin for Women