szombat, 19 március 2016 22:17

Néhány fontos, ÚJ információ a következő tanév tankönyvellátásával kapcsolatban a KÖNYVTÁRELLÁTÓTÓL Featured

(0 votes)
  • Szülők részére kialakított felület megnyitása (www.szuloifelulet.kello.hu):
    • a diákok adatainak ellenőrzésére
    • az iskolai tankönyvrendelések szülők általi jóváhagyására (A felület használata nem kötelező, az iskolák továbbra is kérhetik a szülői jóváhagyást a korábbiakban megszokott módon.)
    • a fizetős diákok tankönyvrendeléseinek pénzügyi követése és rendezése céljából
  • A fizetős diákok vonatkozásában közvetlenül a szülő élhet elállási jogával 2016. szeptember 15-ig, illetve pót- és évközi rendelés esetén 14 napon belül
  • A kiszállított tankönyvek alapján számlázunk, mely kifizethető online (szülői felületen), valamint átutalással, illetve a megadott postahivatalokban (A KELLO INFOPONTOKON történő fizetési lehetőség megszűnt!). A postahivatalokban elfogadott utalványok listáját a www.kello.hu/rolunk/utalvanyok-elfogadasa elérhetőségen tekinthetik meg.
  • A fizetős diákok számláit egyben küldjük ki az iskolákba 2016. augusztus 22 – 31-ig, kivéve azon számlákat, melyeknek a kiegyenlítése a szülői online felületen megtörtént. A befizetés tényét a tankönyvrendelési felületen jelezzük.
  • A számlákkal 1-1 példány egyszerűsített átadás-átvételi dokumentumot küldünk, melyen az iskola átadja a fizetős diákoknak a könyveket a hozzá tartozó számlával. A dokumentumokon:
    • csak alapadatokat kell megadni, és,
    • az iskola őrzi, azt nem kell a KELLO-nak visszaküldeni.
  • A pótrendelések leadása 2016. augusztus 22. és szeptember 15. között történik.
  • A tankönyvrendelés 2016/2017. évi menetrendje

• 2016. március 16.: a KELLO megnyitja a tankönyvrendelési felületet, a tankonyvrendeles.kello.hu weboldalt az intézményi- és diákadatok áttöltésére és rögzítésére.
    • 2016. április 1.: a KELLO feltölti a tankönyvjegyzéket a rendelési felületre.
    • 2016. április 01 – 29.: a tankönyvfelelősök leadják az alaprendeléseket, alaprendelés lezárása, fenntartói jóváhagyás.
    • 2016. április 15.: a KELLO megnyitja a szülői felületet.
    • 2016. május 15. – június 30.: a tankönyvfelelősök módosíthatják az alaprendeléseket, legkésőbb ekkor kell a fiktív diákokat nevesíteni, fenntartói jóváhagyás.
    • 2016. augusztus 1 - 25.: a KELLO kiszállítja az alaprendelés során megrendelt könyveket.
    • 2016. augusztus 26. – szeptember 1.: az alaprendelés hiányainak pótlása (az augusztus 25-ig ki nem szállított tankönyvek kiszállítása).
    • 2016. augusztus 22. – szeptember 15.: a pótrendelés leadásának időszaka a rendelési felületen a fenntartó jóváhagyásával,.
    • 2016. szeptember 21 – től: a KELLO kiszállítja a pótrendelésben megrendelt tankönyveket.
    • 2016. szeptember 16. – 2017. április 30.: Évközi rendelés.
    • KELLO webshop: a 2016/2017-es tankönyvjegyzéken szereplő tankönyvek webshopon történő rendelésének és szállításának kezdetéről a későbbiekben nyújtunk tájékoztatást.
    Read 1497 times Last modified on szombat, 19 március 2016 22:48

• Comment Link Loewe csütörtök, 01 február 2024 02:09 posted by Loewe

counterfeit handbags online Loewe was founded in 1846 in Madrid by a group of Spanish leather craftsmen, and the brand originated in 1876 when Enrique Loewe Roessberg, a German craftsman.
      The current King of Spain's mother, Queen Sof铆a, has been seen several times with Loewe handbags.
      The company remains based in Spain. Manufacture, particularly of leather goods, takes place in Madrid, and Loewe stores are located worldwide.
      Hot sale replica item:counterfeit handbags online Loewe Bunny Gingham Mini Bag Salmon 121.04.T35-7145 for Women

• Comment Link YSL szerda, 31 január 2024 01:43 posted by YSL

high quality designer knockoff handbags Yves Saint Laurent (YSL) works with a model at his Paris fashion house in 1965. A new film follows the designer's rise in the fashion world.Discover luxury women's handbags from Saint Laurent: iconic shoulder bags, satchels, clutches, and top handles including Sac De Jour Saint Laurent
      Hot sale replica item:high quality designer knockoff handbags YSL LOU Camera Bag In Smooth Leather 574494 BRM0U 1000 for Women

• Comment Link Louis Vuitton csütörtök, 25 január 2024 03:59 posted by Louis Vuitton

best knockoff bags Louis Vuitton was a French box-maker and packer who founded the luxury brand of the same name over 150 years ago. From humble beginnings in the French countryside, Vuitton's skill, innovation and determination quickly saw his signature trunks coveted by the world's elite. Now, with Marc Jacobs at the helm as creative director since 1997, the house has expanded its offering to include bags, clothing, shoes, accessories and jewellery, making it one of the most valuable luxury brands in the world.
      Hot sale replica item:best knockoff bags LV Onthego PM Bicolor Monogram Empreinte Leather in Black for Women

• Comment Link Louis Vuitton szerda, 24 január 2024 22:13 posted by Louis Vuitton

replicahandbags Louis Vuitton was a French box-maker and packer who founded the luxury brand of the same name over 150 years ago. From humble beginnings in the French countryside, Vuitton's skill, innovation and determination quickly saw his signature trunks coveted by the world's elite. Now, with Marc Jacobs at the helm as creative director since 1997, the house has expanded its offering to include bags, clothing, shoes, accessories and jewellery, making it one of the most valuable luxury brands in the world.
      Hot sale replica item:replicahandbags Louis Vuitton OnTheGo MM Monogram Empreinte Leather for Women