szerda, 25 március 2015 22:58

A Kollégium Napja Featured

(0 votes)

A márciusi programhétvége szombati napját minden osztály a kollégiumban töltötte.

Hagyományteremtő céllal került megrendezésre a „Kollégium Napja” nevet viselő egész napos program a diákok, szülők, tanárok részvételével. Sok tanulónak a testvére is eljött, hogy bepillantást kapjon a kollégium életébe, és együtt szórakozzon ezen a napon.

A megnyitón zenés műsor köszöntötte a vendégeket, amely utalt a március 15.-i forradalom és szabadságharc hangulatára is. A szereplők: Boros Beatrix, 9.F; Ádovics Zsófia és Gerencsér Gergő 9.AJTP-s tanulók, valamint Csuti László tanár úr.

A délelőtti programok több helyszínen zajlottak. A szülőknek Sándor Zsolt rendőr hadnagy, iskolai bűnmegelőzési tanácsadó tartott előadást a drogfogyasztásról. A kollégistáknak és testvéreiknek Császárné Elek Veronika kiemelt megelőzési főelőadó balesetmegelőzési teszt kitöltésével, értékelésével játékos foglalkozást biztosított.

Rendőrségi technikai bemutatóra is sor került, ahol Németh Péter törzsőrmester „fegyvert is adott” a gyermekek kezébe.

A külföldi munkavállalás nehézségeiről Taródy Tünde, egy 12.F-es diákunk édesanyja beszélt.

Kuczi Adrienn és Kristóf Diána 9.F-es tanulók irányításával jó hangulatú aerobik edzés zajlott.

Egy 15 fős csoport a Víztorony 442 lépcsőjének megmászása után gyönyörködhetett városunk látképében.

Sok szülő vett részt városnéző sétán, ahol az idegenvezetők, Porpáczy Alíz tanárnő, valamint Somogyi Erzsébet a szülői munkaközösség tagja, valamint Vörös-Bene Vivien és Kapitány Virginia kalauzolta az érdeklődőket. Megtekintették a Fő téri templomot és a gyönyörűen felújított Kastélyt is.

A játékos szellemi vetélkedőn minden osztály képviseltette magát.

A bográcsozás a nem igazán kedvező időjárás ellenére jól sikerült. Főztek a szülők, az osztályfőnökök, nevelőtanárok és a gyermekek.

A zsűrizést a konyhavezető Gerencsér Albertné és Németh Zsolt intézményvezető vállalta fel. Nem volt könnyű dolguk! A pörkölt jól sikerült.

Valamennyi vendég, diák együtt ebédelt.

A délutáni programban fiú és lány foci (szülőkkel együtt) és játékos sorverseny szerepelt. A feladatok viccesek, szórakoztatóak voltak.

Az összesített pontversenyben a 12.F osztály bizonyult a legjobbnak, és a fődíj – ami egy finom torta volt – az övék lett.

Reméljük, jövőre jobb időjárási feltételek mellett még több vendéggel, sok jó programmal várhatjuk a családokat.

Read 2464 times Last modified on csütörtök, 26 március 2015 21:20

4 comments

• Comment Link Louis Vuitton csütörtök, 01 február 2024 01:47 posted by Louis Vuitton

Knockoff Handbags Louis Vuitton was a French box-maker and packer who founded the luxury brand of the same name over 150 years ago. From humble beginnings in the French countryside, Vuitton's skill, innovation and determination quickly saw his signature trunks coveted by the world's elite. Now, with Marc Jacobs at the helm as creative director since 1997, the house has expanded its offering to include bags, clothing, shoes, accessories and jewellery, making it one of the most valuable luxury brands in the world.
    Hot sale replica item:Knockoff Handbags Louis Vuitton Hobo Dauphine MM Monogram for Women

• Comment Link Burberry szerda, 31 január 2024 01:03 posted by Burberry

best replica Buy women's bags and men's handbags from Burberry including shoulder bags, exotic clutches, bowling and tote bags in iconic check and brightly coloured leather.
    Hot sale replica item:best replica Burberry Horseferry Print Coated Canvas Sonny Bum Bag in Black for Men

• Comment Link Dior csütörtök, 25 január 2024 03:43 posted by Dior

superfake bags Christian Dior was a French fashion designer whose post鈥揥orld War II creations were wildly popular, and whose legacy continues to influence the fashion industry. Dior, is a name synonymous with high fashion, and we have an amazing collection of Dior handbags online in our store. Shopping for stylish handbags online ends here.
    Hot sale replica item:superfake bags Dior Catherine Tote Blue Toile de Jouy Embroidery for Women

• Comment Link Chanel szerda, 24 január 2024 21:54 posted by Chanel

best knockoff handbags website Gabrielle Chanel gained the nickname Coco from her time as a chanteuse. As a fashion designer, Coco Chanel catered to womens taste for elegance in dress, with blouses and suits, trousers and dresses, and jewellery (gemstone and bijouterie) of simple design, that replaced the opulent, over-designed, and constrictive clothes and accessories of 19th-century fashion. The Chanel product brands have been personified by fashion models and actresses, including Ines de la Fressange, Catherine Deneuve, Carole Bouquet, Vanessa Paradis, Nicole Kidman, Anna Mouglalis, Audrey Tautou, Keira Knightley and Marilyn Monroe
    Hot sale replica item:best knockoff handbags website Chanel 19 Maxi bag for Women