Hiba
csütörtök, 09 február 2012 11:52

Fotókiállítás Featured

(0 votes)

Iskolánk első emeleti zsibongójában valamint hátsó lépcsőházában tekinthető meg az a  terjedelmes és nagyon igényes, szemet gyönyörködtető fotókiállítás, amely Varga Benedek 13.A osztályos tanulónk 2008 és 2011 között készült felvételeiből ad ízelítőt.

"2008-ban kezdtem el fotózni. - meséli Benedek. - Először a családi kompakt digitális fényképezőgépet használtam, aztán kaptam szüleimtől egy Canon tükörreflexes fényképezőt, és minden időmet a fotózásnak szenteltem .

Még nem tudom, hogy a sok téma közül melyikre specializálódom; egyelőre keresem a legjobban tetszőt, a legtesthezállóbbat. Legjobban embereket és tájakat szeretek lencsevégre kapni.

Három éve az interneten is jelen vagyok - készítettem magamnak egy honlapot( www.vargabenedek.hu ). Erre kezdetben csak a fotóimat tettem fel, de mára kiegészítettem egy bloggal is, amelyen fotós élményeimet, kalandjaimat, új képeim történetét mesélem el.

Képeim már eddig is szerepeltek kiállításokon, többek közt iskolánk tavalyi "Keresztmetszet" című bemutatkozó tárlatán. Jelenleg a Pápai ART tárlaton szerepel öt fotóm, de ez az iskolai - ez az első önálló kiállításom!

Több pályázaton is részt vettem már, és némelyiken helyezést is elértem. Eddigi eredményeim:

- 2008 - "A Savaria-karnevál legjobb fotói" - szakmai zsűri: 1. hely,  közönségdíj: 2.hely;

- 2009 - a www.wild-wondwers.com internetes portál pályázata - junior kategóriában 2. hely;

- 2009 - Bayer klímavédelmi fotópályázat: fotóm a legjobb húsz közé jutott, és szerepelt a pályázat kiállításán Budapesten;

- 2012 - jelenleg a "Sony World Photography Awards 2012" - pályázaton egy fotóm a "Youth" ( "ifjú" ) kategórián belül a legjobb nyolc közé jutott. Ennek a pályázatnak az eredményhirdetése március végére várható. "

Nos, az eddigi eredményeket szemlélve, illetve Benedek szinte már hivatástudat szerű eltökéltségét látva úgy véljük, hogy a nem túl távoli jövőben a magyar hírességek nagy családja egy újabb türrös taggal fog gyarapodni - legalábbis ezt reméljük, és teljes szívvel kívánunk is további szép sikereket!

tici

Read 2426 times Last modified on kedd, 14 február 2012 10:47

• Comment Link Chanel csütörtök, 01 február 2024 01:40 posted by Chanel

first copy handbags usa Gabrielle Chanel gained the nickname Coco from her time as a chanteuse. As a fashion designer, Coco Chanel catered to womens taste for elegance in dress, with blouses and suits, trousers and dresses, and jewellery (gemstone and bijouterie) of simple design, that replaced the opulent, over-designed, and constrictive clothes and accessories of 19th-century fashion. The Chanel product brands have been personified by fashion models and actresses, including Ines de la Fressange, Catherine Deneuve, Carole Bouquet, Vanessa Paradis, Nicole Kidman, Anna Mouglalis, Audrey Tautou, Keira Knightley and Marilyn Monroe
    Hot sale replica item:first copy handbags usa Chanel Clutch with chain for Women

• Comment Link Bottega Veneta csütörtök, 25 január 2024 03:35 posted by Bottega Veneta

Womens Designer Bags Bottega Veneta was established in 1966 by Michele Taddei in Vicenza. The name Bottega Veneta means "Venetian shop" in Italian. Bottega Veneta prided themselves on craftsmanship. They developed a leather weaving technique called intrecciato that remains a signature of the brand.Bottega Veneta bags are usually around the 拢4000 mark, but at Trendyreplicas.com you could snap up one for one-tenth the price.
    Hot sale replica item:Womens Designer Bags Bottega Veneta Mini Jodie in Teddy 680697 V1C2 09321 for Women

• Comment Link Celine szerda, 24 január 2024 22:15 posted by Celine

knockoff designer bags website Celine was founded by Celine and Richard Vipiana in Paris in 1945.
    Every season the house surprises its customers with bags that combine expediency with classic design. The "Trio Messenger Bag" is one of the smaller bags and is available in many colors. Slightly larger are the "Trapeze" and "Luggage Phantom", which are both particularly well accentuated in a python style. The "Cabas" offers enough space for everything a woman needs during the day, and the "Classic Box Bag" is one of the it-bags seen being carried by celebrities and fashionistas.
    Hot sale replica item:knockoff designer bags website Celine Small Classic bag in box calfskin for Women