Hiba
hétfő, 28 március 2011 07:05

Türr Napok Featured

(0 votes)

Március 18-19-én lezajlottak a Türr Napok – pénteken a komoly, szombaton a vidám nap. Ahogy azt előzetesünkben már jeleztük, a komoly napra híressé vált volt türrös diákokat hívott meg a rendező 12.A osztály.

A színvonalas előadásokat ez úttal olyan hírességek prezentálták, mint Prof. Dr. veress Gábor neves szívgyógyász, a balatonfüredi szívkórház igazgatója, Schandl László katonaorvos, a Honvéd Kórház megbízott igazgatója, Gazdag Ferenc, a Nemzetvédelmi Egyetem egyetemi tanára, Závecz Tibor a Sonda Ipsos Közvéleménykutató Intézet igazgatója, Süth Miklós állatorvos, Katzer Zoltán az Ajka Kristály ügyvezető igazgatója és Szvath Mártron régész, aki az egyiptomi hitvilágról és a piramisépítő fáraók koráról tartott előadást.

Péntek este került sor a már ugyancsak hagyományossá vált kulturális bemutatóra a pápai JMMK épületében. Ez alkalommal is nagyon sok értékes, színvonalas produkciót láthatott a közönség: vers, próza, ének, tánc, színdarab, hangszeres muzsika gyönyörködtette/szórakoztatta az  egybegyűlteket.

A kulturális bemutatón lépette fel többek között Takács Ákos 9.A osztályos tanulónk. Zongorán játszotta Chopin Desz-dúr prelude-jét. Eddig Ákos zongoratehetségéről nem volt tudomásunk, így nagyon kellemes meglepetés volt hallgatni nagy átéléssel előadott produkcióját. Később az is kiderült, hogy a fiatalember más babérokat is magáénak mondhat! Március 7-én rendezték Győrben az Ifjú Muzsikusok Fesztiválját, amelyen Ákos arany fokozatot szerzett! Akkor is a fent említett Chopin-művet játszotta, illetve Bach g-moll kétszólamú invencióját adta elő.

tici

Read 2407 times

• Comment Link Balenciaga csütörtök, 01 február 2024 01:24 posted by Balenciaga

Duplicate Branded Bags Balenciaga replica handbags for sale online for a luxurious and stylish look as all our fake Balenciaga city bags are high quality.
    Balenciaga is a European luxury fashion house founded by Cristobal Balenciaga, a Spanish designer, born in the Basque Country, Spain.
    Hot sale replica item:Duplicate Branded Bags Balenciaga Blanket Chain Wallet Small matelasse for Women

• Comment Link Burberry csütörtök, 25 január 2024 03:24 posted by Burberry

Authentic Handbags Buy women's bags and men's handbags from Burberry including shoulder bags, exotic clutches, bowling and tote bags in iconic check and brightly coloured leather.
    Hot sale replica item:Authentic Handbags Burberry Mini Monogram Stripe E-canvas Pocket Bag for Women

• Comment Link Mulberry szerda, 24 január 2024 21:58 posted by Mulberry

knockoff designer bags website Mulberry is true British luxury, marrying the traditions of English craftsmanship with effortless elegance and the witty nonchalance of 'Le Style Anglais鈥? Inspired by the natural beauty of the English countryside and the fashionable fun of London, every Mulberry bag is made from exquisite leathers that will last a lifetime.Today, craftsmanship, creativity and continued reinventions of 鈥楲e Style Anglais鈥?are the things for which Mulberry is celebrated all over the world. Mulberry bags are known by their shape, their iconic signatures and their name: Roxanne, Bayswater, Alexa, Lily and Willow - each resonates with a sense of character and style that is wonderfully English. Decades after the original collections first appeared, Mulberry shows are among the most anticipated on the London Fashion Week calendar, famed for their all-encompassing themes, beautiful invitations, gorgeous collections and star-studded front rows.
    Hot sale replica item:knockoff designer bags website Mulberry Piccadilly in Black Natural Leather for Men