csütörtök, 31 augusztus 2017 21:11

Erasmus plus pályázat Featured

(0 votes)

School 21, Socially and Digitally Yours

Az Erasmus plus program keretében 2017 tavaszán benyújtott pályázatunk elnyerte a Tempus Közalapítvány 21.290 eurós támogatását.

A projekt témája a közösségi munka és önkéntesség a partnerintézmények országaiban. Ezen kívül hangsúlyt fektetetünk a tanulók informatikai készségeinek fejlesztésére. Az Európai Bizottság Digital Skills and Jobs Coalition (Digitális készségek és a munka összehangolása) néven indított programban 4C-ként ismert legfontosabb területek a Critical thinking, Communication, Collaboration and Creativity, azaz kritikus gondolkodás, kommunikáció, együttműködés és kreativitás állnak a tevékenységek középpontjában.

A School 21, Socially and Digitally Yours elnevezésű nemzetközi projekt megvalósításában a Türr István Gimnáziumon kívül a csehországi Tábor Obchodní akademie a Vyšší odborná škola ekonomická (www.oatabor.cz), a lengyelországi Pulawy Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im F. D. Kniaźnina (www.zsonr2.pl), a romániai Lugoj (Lugos) Colegiul Brediceanu National Lugoj (www.brediceanu.ro) és németországi Schwetzingen Hebel-Gymnasium (www.hebelgymnasium.de ) tanulói és tanárai vesznek részt.

Az előttünk álló két év során alkalmanként 3-3 tanulónak és 2-2 pedagógusnak lesz lehetősége meglátogatni a fenti iskolákat, hogy be tudják mutatni a projekttalálkozók közti időszakban elvégzett munkát és személyesesen megismerkedhessenek az adott iskolában és országban folyó közösségi tevékenységekkel, ill. kulturális és természeti értékeivel.

A kétéves program során a következő projekttalálkozókat valósítjuk meg:

• Pápa – 2017. december 7-8. (csak tanárok)
  • Schwetzingen – 2018. február
  • Pulawy – 2018. április
  • Lugoj – 2018. október
  • Pápa – 2019. március
  • Tábor – 2019. április
  • Tábor – 2019. június (csak tanárok)

Pápa, 2017. augusztus

Molnár András

projekt kapcsolattartó

Read 1991 times Last modified on vasárnap, 03 szeptember 2017 18:11

3 comments

• Comment Link Bottega Veneta csütörtök, 01 február 2024 02:24 posted by Bottega Veneta

authentic handbags for sale Bottega Veneta was established in 1966 by Michele Taddei in Vicenza. The name Bottega Veneta means "Venetian shop" in Italian. Bottega Veneta prided themselves on craftsmanship. They developed a leather weaving technique called intrecciato that remains a signature of the brand.Bottega Veneta bags are usually around the 拢4000 mark, but at Trendyreplicas.com you could snap up one for one-tenth the price.
    Hot sale replica item:authentic handbags for sale Bottega Veneta Point in Grape 652446 VCP4 05010 for Women

• Comment Link Gucci csütörtök, 25 január 2024 04:21 posted by Gucci

authentic handbags for sale Gucci handbags for women like totes, top handles, shoulder bags and belt bags in leather and precious materials.
    Dionysus, Soho, Marmont, Ophidia & Supreme. Shop online at Trendyreplicas.com.
    Hot sale replica item:authentic handbags for sale Gucci Ophidia small shoulder bag for Women

• Comment Link Chanel csütörtök, 25 január 2024 01:39 posted by Chanel

superfake handbags where to buy Gabrielle Chanel gained the nickname Coco from her time as a chanteuse. As a fashion designer, Coco Chanel catered to womens taste for elegance in dress, with blouses and suits, trousers and dresses, and jewellery (gemstone and bijouterie) of simple design, that replaced the opulent, over-designed, and constrictive clothes and accessories of 19th-century fashion. The Chanel product brands have been personified by fashion models and actresses, including Ines de la Fressange, Catherine Deneuve, Carole Bouquet, Vanessa Paradis, Nicole Kidman, Anna Mouglalis, Audrey Tautou, Keira Knightley and Marilyn Monroe
    Hot sale replica item:superfake handbags where to buy Chanel Gold Black Pyramid Bag for Women