Felvételi az Arany János Tehetséggondozó Programba PDF Nyomtatás E-mail
2023. január 16. hétfő, 10:37

Az Arany János Tehetséggondozó Programra pályázó diákok felvételijét 2023. január 20-án és 21-én (péntek-szombat) tartjuk.

Várjuk a tanulókat 2023. január 20-án 13,30 órától az iskolába. 14 órakor kezdődik az Arany János Tehetséggondozó Program képességeket vizsgáló feladatlapjának a megírása. Délután 17 órától a kollégiumban ismerkedő, közösségi programon, önismereti foglalkozáson vesznek részt a tanulók.

Szombaton délelőtt 10 órakor a felvételi eljárás részeként a központi írásbelit írják meg a diákok.

Kérjük, hogy a tanuló hozza magával:

- személyi igazolványát és diákigazolványát
- általános iskolai bizonyítványát

Az itt tartózkodáshoz a felvételizők pizsamát és tisztálkodó szereket is hozzanak magukkal, mert a felvételi péntek 14.00 órától szombat 12.00 óráig tart. A diákok szállásáról és étkezéséről a kollégiumban gondoskodunk.

Módosítás dátuma: 2023. január 16. hétfő, 11:18