Címlap
Kosárlabda B33 Diákolimpia PDF Nyomtatás E-mail
2016. december 18. vasárnap, 01:09

2016.12.15.-én Ajkán került megrendezésre a B33 Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntője. A versenyen az iskolánkat három 3+1 fős csapat képviselte. A tornán rendkívül izgalmas, érdekes mérkőzéseket játszottunk.

A kosárlabda e formájában a Türr „A” elnevezésű csapatunk bizonyult a legjobbnak, kivívták az Országos Elődöntőben való szereplés jogát. Első helyezésük mellett a Türr „B” és „C” csapat holtversenyben szerzett V. helyének is örülhettük. A torna legjobb játékosa címet Szokodi Tamás 12. g. osztályos tanulónk érdemelte ki. A bajnokságot dobóversenyt is színesítette. A látványos játékot Présing Bence (12.a) nyerte meg, a második helyezést pedig Hegyi Barnabás (9.g) szerezte meg.