Türr kupa kispályás labdarúgótorna PDF Nyomtatás E-mail
2015. október 01. csütörtök, 21:16

Iskolánkban a hagyományoknak megfelelően szeptember 30- n ismét megrendezésre került a TÜRR KUPA szeptemberi fordulója. Helyszínül a tavaszi fordulóhoz hasonlóan a PERUC STADION műfüves pályáját választottuk, ahol két pályát jelöltünk ki a mérkőzések számára.

Iskolánk nyolc csapata, két csoportban kezdte meg a mérkőzéseket. A tét nagy volt, bejutni a csoport három első helyezett csapata közé.

A második fordulóban a két csoport harmadik helyezett csapatai az 5-6. a második helyezett csapatok a 3-4. helyezésért küzdöttek. A döntőbe jutott két első helyezett csapat kiegyenlített küzdelemben sajnos nem bírt egymással a tiszta játékidőben, ezért büntetőrúgásokkal kellett eldönteni az 1. és 2. helyezés sorsát.

Eredmények:

1. helyezés: 10. a osztály

• Tóth Dániel
  • Ihász Martin
  • Szarka Levente
  • Veiland Máté
  • Pirka Dávid
  • Magyar Balázs

2. helyezés: Papírkutyák

• Jandó Imre
  • Varga Péter
  • Patocskai Dominik
  • Horváth Zoltán
  • Porkoláb Adrián
  • Darvas Alex
  • Hajós Tamás

3. helyezés: 13. a-9. ny.

• Horváth Bálint
  • Rédei Áron