Címlap
„Szállj költemény, szólj költemény!” PDF Nyomtatás E-mail
2012. december 01. szombat, 19:02

Kollégiumunk egyik hagyományos rendezvénye a 9. évfolyamosok szavalóversenye. Több évtizedes múlttal rendelkezik ez a rendezvény, amelyet az idén 29 fő részvételével bonyolítottunk le.

Valamennyiüket dicséret illeti, hiszen komolyan vették a megmérettetést, szépen felkészültek, és csak az izgalom, a megfelelni akarás okozta néhány tanulónál a bizonytalanságot, esetleges pontatlanságot.

Mindenki megtanulta a verset, nem az általános iskolában kötelezően elsajátított költeményt adta elő.

A zsűri – Szarka Attiláné, Rostáné Nagy Rózsa tanárok, valamint Péntek Róbert és Tóth Márk, 10.-es színjátszó tanulók – dicséretben részesítette Kovács Kitti, Bostan Patrícia, Tóth Kristóf, Berecz Tamara, Németh Dóra versmondót.

A jutalmazottak:

I. helyezett:

Horváth Bálint

II. helyezett: Tóth Benigna
III. helyezett: Farkas Viktória
Burai Lívia

Gratulálunk valamennyiüknek!

Módosítás dátuma: 2012. december 01. szombat, 19:18
 


Joomla!. XHTML and CSS.