Címlap
Pályaorientációs előadás PDF Nyomtatás E-mail
2012. október 26. péntek, 22:44

2012. október 25-én a Pro Progressio rendezvénysorozat keretében a BME mutatkozott be intézményünkben.

Az előadók között köszönthettük iskolánk egykori AJTP-s tanulóját, Szabó Pétert, aki a BME Villamosmérnöki Karának hallgatójaként számolt be tapasztalatairól a zsúfolásig megtelt előadóteremben. Az előadás sokrétűen mutatta be a méltán nagyhírű egyetem képzési rendszerét a pályaválasztás előtt álló végzősöknek, de a matematika- fizika fakultációsok és a műszaki tudományok iránt érdeklődő alsóbb évfolyamos diákok is értékes információkkal gazdagodhattak.

Az előadók rámutattak a tudatos jövőtervezés fontosságára, az intézmény által kínált karrierlehetőségekre, s természetesen megjelenítették a BME-s diákélet vidám pillanatait is.

Végül felhívták a figyelmet az egyetem „Nyitott Laborok” elnevezésű programjára, amely szervezett keretek között enged bepillantást a diákcsoportoknak az intézmény oktató-kutató tevékenységébe.

Gálné Kardos Judit

Módosítás dátuma: 2012. október 27. szombat, 06:56
 


Joomla!. XHTML and CSS.