Címlap
„Az állatok világnapja” fotópályázat PDF Nyomtatás E-mail
2012. október 21. vasárnap, 19:18

Iskolánk újszerű kezdeményezése a digitális fotópályázat, mely környezetbarát módon került megrendezésre, hiszen a fotókat nem nyomtattuk papírra, hanem az interneten keresztül elektronikus úton fogadtuk be.

A zsibongóban kivetítve tettük közzé, itt mindenki szavazhatott a képekre. 117 érvényes szavazatot számláltunk össze. Törpapa és Mikulás szavazata is beérkezett, de mivel ők nem iskolánk tanulói, voksukat nem vettük figyelembe.

 

A végeredmény:

I. Mádl Anikó: Tyúkudvar
I. Mádl Anikó: Tyúkudvar

 

 

II .Stinner Rafaella: Kurkászó majmok
II .Stinner Rafaella: Kurkászó majmok

 

 

III. Kiricsi Eszter Boszorkánylepke
III. Kiricsi Eszter: Boszorkánylepke

A szakmai zsűri különdíját Meilinger Benjámin kapta, aki jutalmul a Pápai Tv stábjával ismerkedhet a képalkotás rejtelmeivel. Minden helyezettnek ezúton is gratulálunk!

Módosítás dátuma: 2012. október 21. vasárnap, 19:32
 


Joomla!. XHTML and CSS.