Címlap
Idegen nyelvi versenyek eredményei PDF Nyomtatás E-mail
2011. május 23. hétfő, 10:44

Német nyelvből több verseny is zajlott, melyeknek eredményeiről most adunk hírt. Május 6-án rendezték Pápán a Német Szépkiejtési Versenyt. Ezen Laki Dominika ( 5.G ) ötödik, Barabás Daniella ( 7.G ) harmadik helyezést ért el. Felkészítőjük Martonné Nagy Éva tanárnő volt. Szintén ezen a versenyen indult és lett második Horváth Péter a 9.A osztályból; őt Porpáczy Alíz tanárnő készítette fel.

A "Regenbogen" Német Nyelvi Verseny országos döntőjét május 22-én rendezték meg a Budapesti Műszaki Egyetemen, amelyen Koncz Lilla, Korbély Dominik és Hujter Szimonetta ( 6.G ) képviselte iskolánkat. Lilla a hetedik, Dominik és Szimonetta holtversenyben a tizedik helyen végzett. Az ő felkészítőjük is Porpáczy Alíz tanárnő volt.

Gratulálunk a szép eredményekhez mind a versenyzőknek, mind felkészítőiknek!

tici

Módosítás dátuma: 2011. szeptember 04. vasárnap, 14:24
 


Joomla!. XHTML and CSS.