Kulturális rendezvények előzetese PDF Nyomtatás E-mail
2011. március 09. szerda, 09:39

Két közelgő eseményre szeretnénk felhívni Olvasóink figyelmét.

Március 18-19-én ismét megrendezzük a Türr Napokat! 18-án,a „Komoly Nap” keretében – immár hagyományosan – híres, valaha a Türrben végzett előadók - pl. Prof. Dr. Veress Gábor, a balatonfüredi szívkórház igazgatója, Dr. Schandl László, a Honvédkórház megbízott igazgatója, vagy Závecz Tibor, a Sonda Ipsos igazgatója - fognak különböző érdekes témákban színvonalas előadásokat tartani.

19-én a „Vidám Nap”-ra kerül sor a 12.F osztály rendezésében – a sport jegyében. Hat fős csapatok jelentkezhetnek a futball illetve a röplabda bajnokságra, de lesz sakkverseny, ugrókötél verseny, valamint görkorcsolya és küzdősport bemutató is. Az 5.- 6. osztályos kisgimnazistáknak kézműves foglalkozásokat szerveznek.

Azokat pedig, akiknek a sportprogramok nem elég vonzóak, filmvetítésre várják két különböző helyszínen.

Idén is sok szeretettel és finom süteményekkel, teakülönlegességekkel fog várni mindenkit a Teaház.

Szeretettel hívunk várunk minden volt türrös tanárt és diákot is, aki a fenti időpontban időt tud szakítani az alma mater meglátogatására!

Március 18-án, pénteken 18.00 órakor kerül sor iskolánk Kulturális Bemutatójára a pápai JMK színháztermében, amely alkalommal tehetséges diákjaink mutatják be produkcióikat. E rendezvényünkre is minden érdeklődőt sok szeretettel várunk! A rendezvény bevételéből tanulóink versenyeztetésének költségeihez kívánunk hozzájárulni.

tici

Módosítás dátuma: 2011. március 16. szerda, 08:56