Pápai Türr Alma Mater Alapítvány PDF Nyomtatás E-mail
2020. július 02. csütörtök, 22:04

Ezúton tájékoztatom a Pápai Türr Alma-Mater Alapítványt (PTAMA) támogató egykori iskolatársaimat, hogy a tanulók járványveszély miatt megnövekedett internetes távoktatási igényeinek kielégítését a PTAMA 2020 áprilisában közel 1 millió forinttal támogatta. A támogatás formái a következők voltak: a tanulók internetes költségeihez való hozzájárulás, táblagépek juttatása az internetes hozzáféréshez, valamint pénzügyi támogatás a megnövekedett költségek fedezésére.

A támogatási programot – további igények esetében, valamint a PTAMA anyagi lehetőségeinek függvényében – a jövőben is folytatni kívánjuk. A járványhelyzet miatt az adományozókat arra kérjük, hogy ebben az évben egyszeri, és/vagy rendszeres pénzügyi támogatás formájában is támogassák a PTAMA tevékenységét.

Módosítás dátuma: 2020. július 02. csütörtök, 22:10