Megyei Kosárlabda Diákolimpia PDF Nyomtatás E-mail
2019. november 07. csütörtök, 23:48

2019. 10. 24-én, Ajkán került megrendezésre az V.-VI. kcs. fiú Kosárlabda Diákolimpia Megyei Döntője. A”B” jelzésű selejtező csoportból 2. helyen kerültünk be a négy csapatot felvonultató tornára.

Az Ajkai Bánki ellen kezdtük meg a szereplést, és a győzelem egyben az is jelentette, hogy visszavághattunk a selejtezőben elszenvedett fájó vereségért. A Veszprémi Noszlopi Iskola ellen igen komoly egyéni teljesítményeket is hozó küzdelemben sikerült ellenfelünk fölé kerekedni. Végül magabiztos játékkal sikerült megnyerni a Döntőt. Az aranyérem és kupa mellé, Szeier Kristóf (11. A) vehette át a csapat leértékesebb játékosának járó különdíjat!

Gratulálunk!

A Csapat tagjai: Hegyi Barna (12. G), Kollár Krisztián (12. F), Szeier Kristóf (11. A), Horváth Gergely (11. A), Kovács Balázs (10. A), Tóth Barna (10. A), Marczali Mátyás (10. A), Bosnyák Zsolt (10. G), Szabó Gergő (9. A), Bohoni Csaba (9. A), Lőrincz Dávid (9. A), Németh András (testnevelő)

Módosítás dátuma: 2019. november 07. csütörtök, 23:53