Idegen nyelvi Ki mi tud? PDF Nyomtatás E-mail
2018. április 04. szerda, 18:28

A Pápa Szakképzési Centrum Jókai Mór Szakgimnáziuma és Kollégiuma 2012. óta szervezi meg a hagyományos idegen nyelvi Ki mi tud?- ot.

Március 26-án hatodik alkalommal vehettek részt a diákok a megmérettetésen.

A produkciókat – tánc, színdarab, próza, ének – francia, angol és német nyelven lehetett előadni.

Tóthné Pál Gabriella tanárnő megnyitó beszéde után elkezdődtek az előadások, amelyeket háromtagú zsűri pontozott.

Iskolánk képviseletében Juhász Buday Kevin és Fekete Róbert (10. F) Saint Asonia Better Place című számát adták elő. Kevin és Robi gitáron játszottak és Robi énekelt. Így ők kamara ének kategóriában értek el 2. helyezést.

Balogh Martin (9. F) egyéni ének kategóriában különdíjat kapott; Rod Stewart Sailing című dalát énekelte el.

A verseny gördülékenyen zajlott; és színvonalas volt.

A rendezvény délután öt órakor ért véget. A helyezettek oklevelekkel, emléklapokkal, angol nyelvű könyvekkel és édességekkel térhettek haza, ismét felejthetetlen élményekkel gazdagodhattunk.

Balogh Martin 9. F

Módosítás dátuma: 2018. április 04. szerda, 18:42