Tehetség Roadshow PDF Nyomtatás E-mail
2018. január 21. vasárnap, 00:42

2018. január 8-án délután Pápára, a Tarczy Iskolába érkezett a Tehetség Roadshow. A köszöntők után a gyerekek interaktív foglalkozásokon vehettek részt. Volt népdaléneklés, kézműves foglalkozás, természettudományos kísérlet, vívás és zenegép.

Az érdeklődő kollégák és szülők pedig meghallgathatták Üvegesné Ozorai Hortenzia tanárnő előadását az iskolánkban működő "Jó gyakorlatról", a tanulásmódszertanról és Dr. Duró Zsuzsa gyermekpszichológust a tehetséges gyerekekről. Ezt követően mutatták be az iskolák tanulói a produkciókat. Gimnáziumunkat az 5.G osztályos tornász csapat képviselte gúlagyakorlatával. A csapat tagjai: Feczkó Réka, Németh Lili és Takács Mira. Zongorán kísért Holb Enikő, felkészítő tanáruk Kéthely György. Gratulálunk!

Módosítás dátuma: 2018. január 21. vasárnap, 00:50