Címlap AJTP AJTP híradó Kollégiumi gyűlés
Kollégiumi gyűlés PDF Nyomtatás E-mail
2015. szeptember 26. szombat, 18:21

Kollégiumi gyűlésSzeptember 24-én zajlott a kollégiumban a hagyományos kollégiumi gyűlés, amelyen egyrészt az előző tanév II. félévét értékeltük, másrészt megbeszéltük, milyen tennivalók várnak ránk az új tanévben. A diákok is elmondhatták kéréseiket, feltehették kérdéseiket.

A diákönkormányzat bemutatta két új tagját, akik képviselik a diáktársak érdekeit, és segítenek a kollégiumi rendezvények szervezésében.

A tanulmányi eredmények értékelése az alábbiak szerint történt.

A tanulócsoportok évvégi átlagának ismertetése után felsoroltuk a kiemelkedő eredményt elért diákok nevét, akik 4,50- és 5,00 között teljesítettek. Ők könyvutalványt kaptak.

A jobb eredmény elérése érdekében elhatároztuk, hogy e tanévtől bevezetésre kerül a vasárnap esti kötelező szilencium, tanulási idő 1 óra időtartamban.

Szó esett a fegyelemről, a szecskáztatásról és a kollégiumi berendezések, bútorok állagának megóvásáról, a vagyonvédelemről, hiszen e tanévben is kaptunk új ágyakat, ágyneműt, a közeljövőben ajtócserére is sor kerül.

Módosítás dátuma: 2015. szeptember 26. szombat, 18:24