Címlap AJTP AJTP híradó Kollégiumi ballagás faültetéssel
Kollégiumi ballagás faültetéssel PDF Nyomtatás E-mail
2014. április 30. szerda, 21:14

Kedden este vettek búcsút a kollégiumtól a türrös kollégisták. A 9.AJTP-sek virágdíszbe öltöztették az épületet, sorfalat álltak a ballagó végzősöknek, a 12.évfolyamosok kiegészülve néhány más osztálybéli tanulóval tartalmas műsort adtak, a 11.osztályosok az ünnepi vacsorát szolgálták fel.

Számos bölcs gondolat hangzott el útravalóul a csoportvezető nevelőtanár, Szarka Attiláné beszédében. Nagy Ágnes, végzős tanuló kedves hangú visszaemlékezést tartott, nem feledkezett el az alsós kollégistákról sem. Saját versét adta elő Bátori Flóra a közönség nagy megelégedésére. Hagyományteremtő szándékkal faültetésre került sor a kollégium előkertjében, amelynek ötletgazdája, szervezője, kivitelezője a 12.F osztály volt. Ezzel kívántak emléket állítani a ballagó osztálynak. A diákok társaiktól virágot, a kollégiumtól könyvet kaptak ajándékba. Az emlékezetes műsort ünnepi vacsora és fotózás zárta.

Módosítás dátuma: 2014. május 04. vasárnap, 22:30