Címlap AJTP AJTP híradó A szegedi kirándulás
A szegedi kirándulás PDF Nyomtatás E-mail
2013. október 10. csütörtök, 20:12

Az idei első kirándulásunk Szegeden volt. A kirándulás programját Marci bácsi állította össze. Szegedet egy három órás városnézéssel ismerhettük meg, melyet egy kedves idegenvezető tartott.

A hangulat nagyon jó volt ,és a hideg sem vette el a kedvünket. A finom ebéd után, Hódmezővásárhelyen tekintettük meg az Emlékpont nevű múzeumot, mely a kommunista diktatúra áldozatainak állít emléket. Másnap Ópusztaszerre utaztunk a történelmi emlékparkba, ahol a Feszty körképen kívül még lovasbemutatót is láthattunk. A hazafele úton a buszon még Marci bácsi mesélt a híres szegedi boszorkányperekről, és tartott nekünk egy játékos vetélkedőt a hétvégén látottakkal kapcsolatban. A kiránduláson jól éreztük magunkat, de alaposan el is fáradtunk!

Módosítás dátuma: 2013. október 10. csütörtök, 20:33
 


Joomla!. XHTML and CSS.