Címlap AJTP AJTP híradó AJTP-hírek - almaszedés Bánhalmán
AJTP-hírek - almaszedés Bánhalmán PDF Nyomtatás E-mail
2010. október 18. hétfő, 12:06

Október 2-án és 16-án iskolánk végzős AJTP-s osztálya Bánhalmára utazott, hogy ott almaszedéssel keressen egy kis plusz pénzt.

 

A diákoknak nem kis fejtörést okozott, hogy hogyan fedezzék a rájuk háruló költségeket ( szalagavató, ballagás, bankett ). Osztályfőnöküknek, Korpics Renáta tanárnőnek - a "Néninek" - jutott eszébe ez a meglepő, de a későbbiekben hasznosnak bizonyuló ötlet. Segítségével és közbenjárásával sikerült a már említett munkalehetőséget "megcsípni", amelynek eredménye képpen szorgalmas és kitartó munkával jelentős összeggel tudták gyarapítani az osztálykasszát.

A "piszkos anyagiak"-on túl pedig ez a két nap is közösségi élményt jelentett a gyerekeknek: együtt dolgozni közös célok megvalósításáért - mi lehet erősebb és tartósabb élmény az ember életében? Hát még ha közben jól is érezzük magunkat!

tici

Módosítás dátuma: 2010. október 18. hétfő, 17:32
 


Joomla!. XHTML and CSS.