Címlap AJTP AJTP híradó AJTP felvételi
AJTP felvételi PDF Nyomtatás E-mail
2020. január 30. csütörtök, 00:00

A 2020/2021 szeptemberében induló Arany János Tehetséggondozó Programba 38 izgatott tanuló jelentkezett. Január 17 - én pénteken a tanulók a program külön felvételijét írták meg.

A megmérettetés előtt Grőber Attila tanár úr tartott egy rövid tájékoztatót a szülőknek, és a gyerekeknek. A segítők különböző feladatokkal várták az izgatott diákokat a kollégiumban. Sütő Szilvi néni, az intézmény pszichológusa kezdte a délutáni programot izgalmas játékokkal. A segítők, csoportok szerint mérték fel az újdonsült felvételizők képességeit. Activity, Twister és színjátszás állomásokon zajlottak a versenyek. A három csapat a jó teljesítményükért cserébe édességet kapott. Este rengeteget beszélgettünk, és a segítők sokat meséltek a programról a jelentkezőknek. A játékok végén mindenki ment zuhanyozni és aludni. Másnap reggeli után indultunk az iskolába, ahol a diákok megírhatták a központi felvételit. Miután végeztek, közösen ebédeltünk a Galéria bisztróban.13 órától egy szóbeli elbeszélgetés várt rájuk. A pedagógusok és az idősebb diákok is nagyon szimpatikusnak találták az újoncokat. Várjuk, hogy jövőre viszont találkozhassunk.Módosítás dátuma: 2020. január 30. csütörtök, 00:06
 


Joomla!. XHTML and CSS.