Címlap AJTP AJTP híradó Kollégiumi ballagás
Kollégiumi ballagás PDF Nyomtatás E-mail
2018. május 27. vasárnap, 18:01

A Türr kollégium végzős diákjai május 3-án 17 órakor nyakukba akasztották tarisznyájukat, kezükbe fogták vándorbotjaikat és elbúcsúztak a kollégiumtól. Útnak indultak, hogy meghódítsák jövőjüket.

A ballagás ezen az úton csak egy fontos állomás lezárása, de ugyanakkor kezdete is valaminek. Egy álomnak, amelyben eldől, hogy azzá tudnak –e lenni, amivé vágynak, lesz-e bátorságuk önmagukat fölvállalni, megvalósítani. Úrrá lesznek-e a kétségeken, bizonytalanságokon, kételyek nélkül látják-e a jövőt, amely felé haladva, nem hagyják veszendőbe menni ambícióikat, vágyaikat.

A 11.F osztály megható és színes műsorral készült a ballagóknak. A végzős diákok nevében Dobos László búcsúzott. A csoportot Csuti László csoportvezető nevelőtanár búcsúztatta. Az ünnepség, a 11. F osztály meglepetés ajándékainak átadásával zárult.

A végzős osztály céljainak eléréséhez kívánunk egészséget, erőt és kitartást! Jó utat, sok szerencsét!

„Menj, küzdj az álmodért,

Minden vágyadért, mi benned él.

Győztes lesz a harc,

Ha nincs több hátraarc,

Végül majd tiéd, miért szívből küzdenél.

Bár jönnek még csaták, mégis menj tovább, és álmodj még!”

Módosítás dátuma: 2018. május 27. vasárnap, 18:12