Címlap AJTP AJTP híradó Felvételi után változatos programokkal várták a leendő AJTP-s diákokat
Felvételi után változatos programokkal várták a leendő AJTP-s diákokat PDF Nyomtatás E-mail
2018. január 24. szerda, 21:34

2018. január 19-én délután izgalommal teli érzésekkel érkeztek hozzánk felvételizni a 2018/2019-es tanévre jelentkező Arany János Tehetséggondozó Program újdonsült diákjai.

A pénteki megmérettetés után este a kollégiumban több foglalkozáson, játékos állomásokon oldhatták fel feszültségüket. Jelenlegi AJTP-s diákjaink változatos feladatokkal várták őket. A bemutatkozó önismereti foglalkozás után: Marokkó, Twister, Activity, Színjátszó bemutató és Kvíz állomásokon mutathatták meg tudásukat a felvételizők. Az este vidám hangulatban telt. Az első három helyezést elért csapatok finom édességeket kaptak. Várjuk, hogy következő tanévtől újra találkozzunk.

Módosítás dátuma: 2018. január 24. szerda, 21:45