Címlap AJTP AJTP híradó Kirándulás Horvátországban és Szlovéniában
Kirándulás Horvátországban és Szlovéniában PDF Nyomtatás E-mail
2017. július 18. kedd, 00:09

Az Arany János Tehetséggondozó Program szorgalmas diákjai idén, a tanév befejezése után Horvátországban és Szlovéniában kirándulhattak. Útjuk során meglátogatták Pulát és Abbáziát, megcsodálhatták a világhírű skocjani cseppkőbarlangot, sétálhattak a Vintgár- szurdokban. Átélhették a magasság élményét az 1535 méter magas Vogel- hegycsúcson, eljuthattak 500 lépcsőfokot megmászva a Száva vízeséshez. Letekinthettek a bledi várból a lábánál fekvő kék vizű tóra, és csónakázhattak a kristálytiszta és jéghideg vizű Bohinji tavon. Fantasztikus élményben volt részük! Érdemes AJTP-s diáknak lenni és jól tanulni!

Módosítás dátuma: 2017. július 18. kedd, 00:16
 


Joomla!. XHTML and CSS.