Idegen nyelvi Ki mit tud? PDF Nyomtatás E-mail
2014. április 01. kedd, 20:43

Március 24-én a Pápai Gazdasági Szakközépiskolában került megrendezésre a második idegen nyelvi Ki mit tud? A versenyen a város szinte minden középiskolája képviseltette magát, így iskolánk is.

A szervezők célja egy jó hangulatú délután, melyen a diákok megmutathatják angol, német, francia, olasz nyelvtudásukon kívül a művészetekben való jártasságukat is. Így például lehetett zenélni, táncolni, énekelni, jelenetet előadni, de a szervezők várták képek, rajzok érkezését is.

A zsűri tagjai arany, ezüst és bronzminősítéseket osztottak ki. Iskolánkból a 9. Ny osz-tály kamarazenekara (Bükki Norbert gitár, Dan Eszter fuvola, Döbröntei Dávid klarinét, Fülöp Réka cselló és Németh Áron (hegedű) arany minősítést kapott, Szabó Fanni énekét és Nagy Dóra rajzát is ezüstminősítéssel díjazta a főleg nyelvtanárokból álló zsűri. Gallen Ramóna énekéért bronzminősítést kapott. Különdíjban részesült: Mándli Klára, aki egy prezentációt mutatott be.

Köszönjük a szervezőknek ezt a szép, tartalmas délutánt.

Módosítás dátuma: 2014. április 01. kedd, 20:51