Címlap
Ingyenes tankönyvellátással és kedvezményes étkeztetéssel kapcsolatos információk PDF Nyomtatás E-mail
2013. július 12. péntek, 15:46

Tisztelt Szülők!

Kérjük, hogy azok, akiknek gyermekei ingyenes tankönyvellátásra és/vagy kedvezményes menza igénybevételére jogosultak, az ingyenességet igazoló dokumentumok érvényességét gondosan ellenőrizzék, különös tekintettel a rendszeres gyermekvédelmi támogatásról szóló határozatra.

Ugyanis az iskolába eddig beérkezett határozatok egy részének érvényességi ideje már lejárt vagy a nyár folyamán fog lejárni. Olyan családok is vannak, akik az ingyenességet igényelték, de az ehhez szükséges dokumentumokat még nem juttatták el az iskolába.

Kezdeményezzék minél előbb a lejárt határozatok, igazolások megújítását!

Kérjük, hogy legkésőbb az első tanítási napra (szeptember 2.) hozzák be az iskolába a hiányzó dokumentumokat.

A kedvezményes étkeztetés igénybevételéhez feltétlenül szükséges a SZÜLŐI NYILATKOZAT kitöltése és leadása is. Ha ilyen nincs a birtokukban, érdeklődjenek az iskolában.

Ha valaki a tanítási év megkezdéséig nem hozza a szükséges igénylőlapot, szülői nyilatkozatot és az ingyenesség jogosságát igazoló dokumentumokat, elveszíti az ingyenességre való jogosultságát.

Módosítás dátuma: 2013. július 12. péntek, 15:50
 


Joomla!. XHTML and CSS.