Címlap
Helikoni aranyeső PDF Nyomtatás E-mail
2012. május 03. csütörtök, 11:08

  A 2012 évi keszthelyi Helikoni Ünnepségeken iskolánk diákjai ismét bebizonyították, hogy tehetségükkel, Isten adta tálentumukkal jól tudnak sáfárkodni, és mind a maguk, mind iskolájuk dicsőségét tovább tudják öregbíteni.

 

    Arany minősítést két diákunk kapott, mindketten a "komolyzene - hangszeres szólista" kategóriában: Takács Ákos a 10.A és Németh Bálint a 11.F osztályból. Mindkét fiatalember szép zongorajátékával érdemelte ki ezt az elismerést. Ákos az arany mellé még egy különdíjat is besöpört.

  Fődíjat, azaz a legmagasabb szintű elismerést három diákunk kapott:

  - Tegyi Kornél, a 9.A osztály diákja "vers- és prózamondás" kategóriában;

  - Varga Benedek a 13.A osztályból " fotó "  kategóriában,

  - Vizer Dávid a 13.A osztályból "komolyzene - ének" kategóriában.

  Valamennyiüknek szívből gratulálunk, és - talán nem túlzás - köszönjük, hogy a Türr István Gimnázium és Kollégium hírét-nevét ilyen módon is messzevitték, és az alma maternek ismét dicsőséget szereztek!

                                                                                                                         tici

 

 

Módosítás dátuma: 2012. május 22. kedd, 08:03
 


Joomla!. XHTML and CSS.