Versenyeredmények PDF Nyomtatás E-mail
2012. április 24. kedd, 11:15

- Nemes Tihamér Országos Informatika Verseny, döntő: Vörös-Torma Csaba, 9.G, 37. ( Huschekné Szabó Ildikó )

- Fülemüle Országos Tehetségkutató Informatika Verseny, döntő: Boldizsár Tamás, 9.A, 2. ( Huschekné Szabó Ildikó )

- Kozma László Informatika Alkalmazói Verseny, döntő: Bogdán Gábor, Ungor Noémi, 10.F, 5. ( Huschekné Szabó Ildikó, Rosta Attila ) ; Orbán Tamás, Hauber Kitti, Takács Hedvig, 10.A, 7. ( Huschekné Szabó Ildikó ) ; Szente Alexandra, Ruzsás Dóra, 9.A, Vass Eliza 9.F, 8. ( Huschekné Szabó Ildikó )

- "NelvÉsz" Országos Magyar Nyelvi Verseny, megyei döntő: Dabóczy Orsolya, 6.G, 7. ( Dr. Hodásziné Pingitzer Andrea )

- Tömörkény István Alkotói Pályázat: Szolnoki Barbara, 12.F, ezüst minősítés; Kőrösi Nikolett, 12.F, bronz minősítés ( Dr. Hodásziné Pingitzer Andrea )

- Városi idegennyelvi verseny általános iskolásoknak: Györkös Zseraldina, 8.G, 1.; Erős Márta, 8.G, 2.; Papp Réka, 8.G, 5. ( Martonné Nagy Éva )

- Less Nándor Földrajz Verseny, döntő: Kertész Dávid, 12.A, 3. ( Gálné Kardos Judit ); Baboth Adelin, 9.G, 11. ( Huschekné Szabó Ildikó )

- SAVARIA Történelmi Verseny, döntő: Tóth Klaudia, 10.A, 12-13. ( Dr. Hodásziné Pingitzer Andrea )

- A Budapesti Műszaki Egyetem Energetikai Versenye, döntő: Marton Gergely, Vági Petra, Pethő Alex, 12.G, 2. ; Balogh Mihály, Fekete Zsófia, Varga Benedek, 13.A, 3. ; Mesterházi Veronika, Beke Dávid, Szili Dávid, 13.A, 7. ; Mádl István, Sashalmi Dávid, 13.A, Varga István ( Református Kollégium ), 8. ( Szilos Attila )

- Zrínyi Ilona Matematika Verseny, megyei forduló: Dabóczy Orsolya, 6.G, 4. ; Mészáros Márton, 5.G, 6. ; ( Nagy Réka )

- heitler László Matematika verseny, városi döntő: Mészáros Márta, 5.G, 1. ; Dabóczy Orsolya, 6.G, 3. ; Simon Ákos, 7.G, 3.; ( Nagy Réka ) Szabady Ágnes, 8.G, 4.; ( Molnár Judit )

- "Hadak villáma" Országos Történelmi Vetélkerdő, országos döntő: Berghold Balázs, Fribék Márton, Rujzom Mercédesz, 9.G, 14. ( Molnár Judit )

- Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa, városi forduló: Kiss Márton Titusz, 12.A, kerékpár - 1.; Horváth Dániel, 12.A, segédmotoros kerékpár - 2.; Varga Dániel, 12.A, autóvezetés - 3.; Domján Ádám, 7.G, 4. ( Porpáczy Alíz )

tici

Módosítás dátuma: 2012. április 25. szerda, 06:48