Címlap
Indul az új tanév! PDF Nyomtatás E-mail
2011. augusztus 30. kedd, 10:33

  Az új tanév elején máris különböző iskolai programokra hívjuk fel kedves Olvasóink figyelmét.

  Holnap két iskolai esemény is lesz. Az egyik az új AJTP-s kollégium átadása. Az Acsády Ignác Szakképző Iskola volt fiúkollégiumába költöztünk, és holnap, augusztus 31-én 16.30-kor kezdődik az ünnepélyes avató.

 

  A másik esemény itt az iskolában kerül megrendezésre, nevezetesen az új nyelvi előkészítős diákok iskolabejárása fog zajlani 17 órától. Ennek keretében a gyerekek megismerkedhetnek az iskola belső elosztásával, feltérképezhetik a tantermek, egyéb helyiségek elhelyezkedését, illetve a 13.A osztály tanulói az iskolai élet bemutatásával fogják szórakoztatni a 9.A tanulóit.

  Csütörtökön pedig 07.45-kor kezdődik az iskola udvarán a tanévnyitó iskolagyűlés, amelyre minden szülőt is sok szeretettel hívunk és várunk!

  Minden diákunknak, iskolai dolgozónknak, illetve valamennyi pedagógus kollégánknak szerte az országban és határainkon túl is sikeres, eredményekben gazdag új, 2011/12-es tanévet kívánunk!

                                                                                                                                            tici

Módosítás dátuma: 2011. augusztus 30. kedd, 11:21
 


Joomla!. XHTML and CSS.