Címlap
Segélyadomány az iszapkatasztrófa sújtotta településeknek PDF Nyomtatás E-mail
2010. november 08. hétfő, 13:10

Iskolánk tanárai és diákjai gyűjtést rendeztek a devecseri és a kolontári általános iskola diákjainak megsegítésére. Iskolai felszereléseket ( táska, tankönyvek, iskolai füzetek, tolltartó, stb. ) illetve készpénzbeli adományokat kértünk és kaptunk. Szép számban tudtunk adni az előbbiekből, és 180 ezer forintnyi összeget is sikerült összegyűjteni.  Az adományokat Németh Zsolt igazgató úr és Nagy Réka tanárnő vitték el személyesen a két település iskolájának, a pénzadományt pedig a napokban utaljuk át bankszámlájukra.

A segélyakció koordinátorai Nagy Réka és Tafferner Katalin tanárnők voltak.

tici

Módosítás dátuma: 2010. november 17. szerda, 22:04
 


Joomla!. XHTML and CSS.