Címlap
Helikon 2010 PDF Nyomtatás E-mail
2010. július 28. szerda, 11:42

Április 22. és 24. között zajlott Keszthelyen a Helikoni Ünnepségek rendezvénysorozata, amelyen türrös diákok is részt vettek, és ismét nagyon szép eredményekkel tértek haza.

"Szólóhangszer" kategóriában indult Falaki Máté 13.A osztályos tanulónk, aki gordonkán előadott produkciójával arany fokozatú minősítést és különdíjat nyert. Zongorán osztálytársa, Üveges Bence kísérte, aki szintén az előbb említett díjakban részesült.

 

A 11.A osztályos Beke Dávid szintén hangszeres szólóprodukcióval indult. Trombitajátékát a szakmai zsűri ezüst fokozatú minősítéssel jutalmazta.

"Csoportos tánc" kategóriában a Black tigers elnevezésű csoport indult, melynek türrös tagjai Karner Dóra és Kovács Petra 13.A-s és Takács Roxána 11.A-s diákjaink. A lányok szintén ezüst minősítést szereztek.

Valamennyiüknek gratulálunk a szép eredményekhez, és köszönjük nekik, hogy teljesítményükkel tovább öregbítették iskolánk jó hírnevét!

tici

Módosítás dátuma: 2010. augusztus 16. hétfő, 09:56
 


Joomla!. XHTML and CSS.