OKTV eredmények PDF Nyomtatás E-mail
2010. április 05. hétfő, 18:40

Utolsó megmérettetésükhöz érkeztek az OKTV versenyeken induló diákok. A harmadik, döntő fordulóba több türrös diák is bejutott.

A történelem OKTV országos döntőjébe jutott Üveges Bence 13.A osztályos tanulónk, aki a filozófia OKTV-n ugyancsak országos megmérettetés előtt áll.

Szintén filozófiából a harmadik fordulóba jutott Winkler Noémi 11.G osztályos tanulónk is.

Felkészítőjük Grőber Attila tanár úr.

Szintén Grőber tanár úr  a felkészítője a "Polgár a demokráciában" vetélkedőn induló csapatnak, amely szintén országos döntőbe jutott. Tagjai a 13.A osztályos Nagy Béla, Samu Miklós, Üveges Bence és Németh Márton.

És még mindig nincs vége a tanár úr nevéhez köthető sikersorozatnak, hiszen a 10. G-s Csurgai Anna a "Savaria" Történelem Verseny első helyezettjeként szintén országos döntőbe jutott!

Gratulálunk a nagyszerű eredményekhez, és további nagyon jó felkészülést és eredményes versenyzést kívánunk!

tici

Módosítás dátuma: 2010. augusztus 16. hétfő, 09:59