Európai Mézes Reggeli 2022 PDF Nyomtatás E-mail
2022. november 25. péntek, 14:09

Iskolánk is csatlakozott az Európai Mézes Reggeli Programhoz, amely az Agrárminisztérium, a Belügyminisztérium Köznevelési Államtitkársága és az Országos Magyar Méhészeti Egyesület (OMME) közreműködésével valósult meg. Az intézményben zajló fenntarthatóságra nevelés kiemelt feladata, hogy felkeltsük a fiatalok figyelmét a mézfogyasztás fontosságára, annak egészséges táplálkozásban betöltött szerepére, valamint a Beporzók Évére tekintettel a beporzók védelmének fontosságára. A program megvalósításában Szabó Krisztián és Schuszter János méhészek voltak segítségünkre, akiknek nagyon köszönjük, hogy a mézes falatok elfogyasztása közben hasznos ismeretekkel gazdagították és formálták tanulóink szemléletét.

Módosítás dátuma: 2022. december 02. péntek, 11:21