Ha április, akkor Türr-napok! PDF Nyomtatás E-mail
2017. április 13. csütörtök, 22:50

Iskolánk hagyománya, hogy tavasszal, egy projektnap keretében, volt türrös diákokat hív vissza az alma máterbe, hogy az úgy nevezett „komoly nap” keretében választott szakterületükről, abban elért sikereikről meséljenek a diákságnak.

Az idén az előadók között volt többek között Ekanem Bálint, a Biebers énekese, Mészáros Dorka író, Ács Attila, aki a BME –t mutatta be diák és oktató szemmel, Mándli Klára, az ELTE hallgatója, aki a külföldi ösztöndíj-lehetőségekről tájékoztatta a hallgatóságot. Beszámolt munkájáról Gyürü Emese és Petrencsik Lilla pszichológus hallgató, valamint Dúl Zoltán, akik szintén intézményünk diákjai voltak. Előadást tartott Horváth Adrián a Pápai Fúvószenekar vezetője, Fülöp András a gyulladásokról, Csikós Gábor az AFS-ről és dr. Lénárt Lambert az állatorvosi munkáról. Lelkes hallgatóságból nem volt hiány, így méltán reméljük, hogy az idei komoly napon is sokak kaptak ihletet íráshoz, kedvet külföldi tanulmányokhoz. Vidám nap június 15-én a Malom tónál!

Módosítás dátuma: 2017. április 13. csütörtök, 22:55