Síelési lehetőség Lengyelországban PDF Nyomtatás E-mail
2017. január 10. kedd, 20:17

Kedves diákok!

Síelési lehetőséget kínálunk Lengyelországban.

Kiket várunk? Általános és középiskolás diákokat (5. évfolyamtól 11. évfolyamig).

Táborunk célja: a testvérvárosi kapcsolatok bővítése, ismerkedés a lengyel kultúrával, síelési lehetőség biztosítása, a síelés alapvető technikáinak elsajátítása, egészséges életmódra nevelés.

Tábor ideje: 2017. február 3-9-ig (péntektől-csütörtökig).

Szállás: 3- 4 ágyas kollégiumi szobákban

Síelés helyszíne:

• Gorlice melletti sípályákon, ahol kiváló, ratrakolt oktatópálya áll rendelkezésre a kezdő síelők és a gyengébb sítudással rendelkező diákok tanulásához, a gyakorláshoz.
  • A várostól kb. 20 km-re található a „Krynica” sírégió, ahol 8. 4 km sípálya (900 m kék, 6.5 km piros, illetve 1 km fekete pálya) áll a síelők rendelkezésére.

Csoportlétszám: maximum 40 fő

Elsősorban olyan diákok jelentkezését várjuk, akik szeretnének megismerkedni a sí sportággal, de anyagi lehetőségeik nem teszik lehetővé számukra sokkal költségesebb, ausztriai sítáborban való részvételt.

Utazás autóbusszal.

Költségek:

utazási költség: 15.000 Ft

biztosítás: 3000 Ft

tábor részvételi díja: 31zlotyi/fő/nap (1 zlotyi 75 Ft)

szabadidős programok, Krinyca síbérlet ára: 80 zlotyi

Kevesebb jelentkező esetén az utazási költség arányosan nő! Költőpénz mindenkinek lehetősége szerint.

Felszerelést (igény szerint bakancs, léc, síbot) ingyenesen tudunk biztosítani a résztvevők számára. A ruházat beszerzése egyénileg történik.

Szervezett szabadidős programok: időjárástól függően kirándulás lovas szánnal, kolbászsütés, wellness az uszodában.

ÚTLEVÉL VAGY SZEMÉLYI IGAZOLVÁNY SZÜKSÉGES a jelentkezéshez.

Jelentkezési határidő: 2017. 01. 31. (péntek).

Jelentkezés a testnevelő tanároknál, valamint személyesen Kéthely György (20/9939-444) illetve Horváth Imre (20/9752-367) szervező testnevelőknél.

Leírás és jelentkezési lap pdf és docx formátumban

Módosítás dátuma: 2017. január 10. kedd, 20:31