Kosárlabda Országos Döntő PDF Nyomtatás E-mail
2016. február 03. szerda, 22:20

2016.01.22-24. között Veszprémben került megrendezésre a VI. korcsoportos Összevont Labdajátékok Diákolimpia Országos Döntő. Ezen a kosárlabda, a röplabda és a kézilabda sportágak legjobb fiú és leány csapatai vettek részt.

Iskolánk fiú kosárlabda csapata a rendező megye bajnoki jogán kvalifikálta magát a rangos megmérettetésre. A kiemelkedően erős mezőnyben a 8. helyezést sikerült elérni. Tanulóink becsülettel és nagy elszántsággal küzdöttek a mérkőzéseken. A csapat legjobb játékosa elismerésben Présing Bence (csapat által megnevezve) és Domján Ádám (szervezők által megnevezve) részesültek.

A csapat tagjai: Szokodi Tamás (C), Domján Ádám, Pánczér Ádám, Dani Dániel, Schweighoffer Péter, Hegyi Péter, Présing Bence, Molnár Martin, Présing Áron, Göcsei Gergő, Eisenbeck Marcell, Kövér Bálint. T.,E.: Németh András

Módosítás dátuma: 2016. február 04. csütörtök, 08:54