Tankönyvellátás PDF Nyomtatás E-mail
2015. június 08. hétfő, 19:22

TISZTELT SZÜLŐK!

Néhány információ a tankönyvellátással kapcsolatban:

1. Ismét iskolai szintű szállítás lesz, nem lesznek előre elkészített csomagok. A tankönyvcsomagokat a leadott rendelések alapján a tankönyvfelelősök állítják össze.
  2. Az ingyenességre jogosult diákok az új tankönyveik mellett az iskolai könyvtárból is kapnak használt tankönyveket. A kapott tankönyveket (újakat és használtakat is) a tanév végén, illetve a tanulmányaik befejezésekor az iskolai könyvtárnak vissza kell szolgáltatniuk.
  3. A KELLO nem küld ki előre a fizetős szülőknek díjbekérőt, a tankönyvek kiszállítását követően 2015. augusztus 24-étől iskolánként egyben érkezik a fizetős diákok csekkben végződő számlája. A fizetős diákok tehát az iskolában vehetik át a számlájukat.
    A várható fizetési határidő: 2015. szeptember 15.
  4. A befizetés módjai: csekk, banki átutalás, iskolakezdési utalvány.
  5. A tankönyvosztás időpontja még nem ismert. Ha már tudjuk, akkor a tanévzáron közöljük az időpontot.
  6. Kérjük, hogy a nyár folyamán figyeljék az iskola honlapját, mert itt fog majd megjelenni a tankönyvosztás pontos ideje, évfolyamonkénti beosztása.
Módosítás dátuma: 2015. június 08. hétfő, 19:29