Hittan vetélkedő PDF Nyomtatás E-mail
2017. április 02. vasárnap, 16:19

2017. március 28-án 15 órai kezdéssel került megrendezésre a „Ne hagyjátok a templomot, a templomot s az iskolát!” elnevezésű hittan vetélkedő.

A versenyt a Szent István Római Katolikus Általános Iskola szervezte, abból az alkalomból, hogy 25 évvel ezelőtt, 1992-ben újraindult a régi iskolaépületben az oktatás, 8 évfolyammal.

A verseny kezdete előtt nagyon izgultunk, de sikerült ezt az izgalmat leküzdenünk. A megmérettetés főként játékos feladatokból állt, ám volt szóbeli forduló is. Ekkor megint aggódhattunk egy kicsit, mert a mi csapatunknak kellett elsőként elmondania a szövegét.

A feladatok megoldásához segédanyagokat is kaptunk.

Jól teljesítettünk a vetélkedőn: 3. helyezést értünk el. Rengeteg ajándékot is kaptunk: könyveket, könyvjelzőket, csokit. Felkészítő tanárainknak egy-egy doboz desszerttel kedveskedtek.

A verseny alatt pogácsával, teával kínáltak bennünket.

Bátran mondhatjuk, hogy ügyesek voltunk, jól kiegészítettük egymás tudását!

Bálint Gréta 8.G, Bencze Kitti 5.G, Tóth Zsófia 5.G

Módosítás dátuma: 2017. április 02. vasárnap, 16:23